Opublikowano 1 komentarz

Koszulki na AMP Kamienna 2019

W wyniku współpracy z klubem kajakowym AKTK Bystrze na rzecz Akademickich Mistrzostw Polski AMP Kamienna 2019 stworzyłem projekt, który wyląduje już niebawem na koszulkach uczestników tej imprezy.

Czym jest Kamienna?

AMP Kamienna jest kultową i chyba najbardziej rozpoznawalną imprezą świata kajakarstwa górskiego w Polsce. Jej historia sięga lat 80-tych, a co roku do Szklarskiej Poręby, gdzie odbywają się zawody zjeżdżają dziesiątki kajakarzy górskich z całej Polski i zagranicy. Zawodnicy mają za zadanie w jak najkrótszym czasie spłynąć wyznaczony odcinek górskiej rzeki. Tego roku AMP odbywają się 12-14 kwietnia. Zawody zazwyczaj podzielone są na dwa etapy – eliminacje oraz finały. Finały odbywają się niekiedy na wyższym, trudniejszym fragmencie Kamiennej. Więcej  o samych AMP znajdziecie tutaj.

Rzeka Kamienna, odcinek eliminacyjny
Fot. Jacek Doniec

AKTK Bystrze

Dla tych, którzy nie słyszeli o klubie Bystrze, polecam zapoznać się z ich działalnością. Jest to klub funkcjonujący prężnie od ponad czterdziestu lat. Przyczynił się znacznie dla obecnego obrazu polskiego kajakarstwa górskiego szkoląc co roku rzesze nowych kajakarzy, biorąc udział w pionierskich wyprawach, czy organizując imprezy kajakowe takie jak AMP Kamienna.

źródło – www.bystrze.org


Na AMP nie zabraknie również Vioslo. W puli nagród znajdą się produkty, które niebawem będą również dostępne w sklepie. Jeśli chcesz orzymać kupon rabatowy 10% w Vioslo, zapisz się do newslettera.

Jeśli jesteś zainteresowany podobną współpracą, zapraszam do kontaktu jakub@vioslo.com

1 komentarz do: “Koszulki na AMP Kamienna 2019

  1. Super! Widzimy się na AMP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *