Opublikowano Dodaj komentarz

Koszulki na AMP, powódź i nowe bluzy w sklepie

AMP Kamienna już dawno za nami, a temat koszulek jeszcze żyje 🙂 Zainteresowanie było tak duże, że AKTK Bystrze zdecydowało się na ogłoszenie drugiej puli zamówień.

Pomimo pierwszej tego typu współpracy jestem zadowolony z efektu. Celem było dotarcie do jak największej ilości osób z informacją o Vioslo przy jak najmniejszym nakładzie finansowym wykorzystując czas poświęcony na zaprojektowanie identyfikacji wizualnej imprezy. Do puli nagród dorzuciłem też t-shirty Vioslo, które dostępne są już u mnie w sklepie. AMP Kamienna potwierdziły moje przypuszczenia i planuję kontynuować tego typu kooperacje, a organizatorom bardzo dziękuję za zaufanie. Impreza zyskała ciekawą identyfikację, która spotkała się z dużym zainteresowaniem, ja skorzystałem na jej promocji. Wszystkich zainteresowanych tego typu kolaboracjami zapraszam do kontaktu – kontakt@vioslo.com

W międzyczasie pojawiły się też bluzy z kapturem. Polecam i przypominam o możliwości odebrania kuponu rabatowego 10% w ramach zapisania się do newslettera. Bluz zostało już niewiele, a nie planuję dodruku – w przygotowaniu nowe projekty o których już niebawem.

Co więcej! Dzięki obfitym opadom w zeszłych tygodniach udało nam się (wraz z Bartoszem Czauderną) złapać falę w Myślenicach. Pojawia się tam raz na dwa lata na dosłownie kilka godzin. Mieliśmy bardzo dużo szczęścia, a warunki były idealne. Udzieliliśmy przy okazji wywiadu dla Radio Kraków, którego można posłuchać tutaj oraz Myślenice ITV, video poniżej.

Źródło: ITV MYŚlLENICE

Moje video z wyjazdu ->

Źródło: VIOSLO

Pozdrawiam!

Opublikowano 1 komentarz

Koszulki na AMP Kamienna 2019

W wyniku współpracy z klubem kajakowym AKTK Bystrze na rzecz Akademickich Mistrzostw Polski AMP Kamienna 2019 stworzyłem projekt, który wyląduje już niebawem na koszulkach uczestników tej imprezy.

Czym jest Kamienna?

AMP Kamienna jest kultową i chyba najbardziej rozpoznawalną imprezą świata kajakarstwa górskiego w Polsce. Jej historia sięga lat 80-tych, a co roku do Szklarskiej Poręby, gdzie odbywają się zawody zjeżdżają dziesiątki kajakarzy górskich z całej Polski i zagranicy. Zawodnicy mają za zadanie w jak najkrótszym czasie spłynąć wyznaczony odcinek górskiej rzeki. Tego roku AMP odbywają się 12-14 kwietnia. Zawody zazwyczaj podzielone są na dwa etapy – eliminacje oraz finały. Finały odbywają się niekiedy na wyższym, trudniejszym fragmencie Kamiennej. Więcej  o samych AMP znajdziecie tutaj.

Rzeka Kamienna, odcinek eliminacyjny
Fot. Jacek Doniec

AKTK Bystrze

Dla tych, którzy nie słyszeli o klubie Bystrze, polecam zapoznać się z ich działalnością. Jest to klub funkcjonujący prężnie od ponad czterdziestu lat. Przyczynił się znacznie dla obecnego obrazu polskiego kajakarstwa górskiego szkoląc co roku rzesze nowych kajakarzy, biorąc udział w pionierskich wyprawach, czy organizując imprezy kajakowe takie jak AMP Kamienna.

źródło – www.bystrze.org


Na AMP nie zabraknie również Vioslo. W puli nagród znajdą się produkty, które niebawem będą również dostępne w sklepie. Jeśli chcesz orzymać kupon rabatowy 10% w Vioslo, zapisz się do newslettera.

Jeśli jesteś zainteresowany podobną współpracą, zapraszam do kontaktu jakub@vioslo.com