Opublikowano Dodaj komentarz

Koszulki na AMP, powódź i nowe bluzy w sklepie

AMP Kamienna już dawno za nami, a temat koszulek jeszcze żyje 🙂 Zainteresowanie było tak duże, że AKTK Bystrze zdecydowało się na ogłoszenie drugiej puli zamówień.

Pomimo pierwszej tego typu współpracy jestem zadowolony z efektu. Celem było dotarcie do jak największej ilości osób z informacją o Vioslo przy jak najmniejszym nakładzie finansowym wykorzystując czas poświęcony na zaprojektowanie identyfikacji wizualnej imprezy. Do puli nagród dorzuciłem też t-shirty Vioslo, które dostępne są już u mnie w sklepie. AMP Kamienna potwierdziły moje przypuszczenia i planuję kontynuować tego typu kooperacje, a organizatorom bardzo dziękuję za zaufanie. Impreza zyskała ciekawą identyfikację, która spotkała się z dużym zainteresowaniem, ja skorzystałem na jej promocji. Wszystkich zainteresowanych tego typu kolaboracjami zapraszam do kontaktu – kontakt@vioslo.com

W międzyczasie pojawiły się też bluzy z kapturem. Polecam i przypominam o możliwości odebrania kuponu rabatowego 10% w ramach zapisania się do newslettera. Bluz zostało już niewiele, a nie planuję dodruku – w przygotowaniu nowe projekty o których już niebawem.

Co więcej! Dzięki obfitym opadom w zeszłych tygodniach udało nam się (wraz z Bartoszem Czauderną) złapać falę w Myślenicach. Pojawia się tam raz na dwa lata na dosłownie kilka godzin. Mieliśmy bardzo dużo szczęścia, a warunki były idealne. Udzieliliśmy przy okazji wywiadu dla Radio Kraków, którego można posłuchać tutaj oraz Myślenice ITV, video poniżej.

Źródło: ITV MYŚlLENICE

Moje video z wyjazdu ->

Źródło: VIOSLO

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *